menu close menu

 
 
ViPR, spor tutkunları için özel olarak hazırlanmış geniş program yelpazesiyle performansınızı ve motivasyonunuzu arttırır. Spora dair incelikle düşünülmüş tüm detayların öncüsü ViPR, hayallerinizdeki gibi kaslı bir bedenle hayata bakışınızı değiştirir!
 

Öyleyse, en yakın ViPR kulübüne gelin, bu benzersiz ekipmanla yapabileceklerinizi keşfedin ve ViPR farkını hissedin!

 

Yol gösterici bir spor performansı, üst düzey standart, ideal egzersiz programları… Antrenmanlarınızda eşi görülmemiş ViPR gücünün tadını çıkarın!

 
İşte fark yaratan ViPR Programları:
 

Beginner

Kilolarla vedalaşma, 45 dakikada keşif, 6 haftada mucize, ViPR fonksiyonlarıyla buluşma, hareketle değişim yeteneği kazandırma programlarını içerir.

Intermediate

Beginner egzersizlerinin devamı niteliğinde programlarla; kas yapmayı sürdürebilir, kısa sürede hedeflenen değişimi yakalamanın keyfine varabilirsiniz!

Certified

Kitleleri peşinden sürükleyen ViPR’ın sertifikalı eğitmenlerinden biri olmak istemez misin? Yeter ki iste, artık her şey senin kontrolünde!

Specialist

ViPR güç serileriyle tanıştığın düzey!.. Yer değiştirme/döndürme, kaldırma, denge programı, temel program, ayakları/kalçayı/kasları harekete geçirici programlar ve futbol-fitness-koşu programları… Her biri sizi kusursuz bir bedene kavuşturmak için özel olarak tasarlandı!

Advanced

A-B-C-D düzeylerinde harekete hazırlanış serilerini içerir. Dayanıklılık, maksimum güç ve eşsiz performans sadece ViPR’da…