menu close menu

Son dönemin en etkili egzersiz ekipmanı ViPR artık Türkiye’de!..

Vipr_a1

ViPR Türkiye’de!..

Trigger Point Performans Therapy’nin de Türkiye Distribütörü olan ATT Spor tarafından Türkiye’ye getirilen ViPR, egzersiz programlarından stillerine, fonksiyonlarından faydalarına dek hemen her detayıyla fark yaratıyor!

ViPR, sporda yüksek standart sunan fonksiyonel tasarımıyla spor tutkunlarının gönüllerini fethetmeyi sürdürüyor. Üstün nitelikleriyle dünya genelinde binlerce spor kulübü, fitness salonu ve onlarca futbol takımı tarafından tercih edilen ViPR’ın sunduğu sınırsız spor keyfine hazır mısın?

 
Çarpıcı bir ergonomi, hayranlık uyandırıcı bir performans sunma yeteneği ve benzersiz bir konfor!.. ViPR’ın üstün antrenman keyfine tanık olmak için acele edin. Reklam&PR etkinlikleri için Future X Adworks, fark yaratan ViPR eğitim ve organizasyonları için Future X Sports Team ve ürün satın almak için Fitness Pazarı web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz!

16 Aralık 2012 | News | 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>